ריצוף מודרני


ריצוף מודרני


ריצוף של כל חלל בין אם זה חלל של בית או משרד , יש לו תפקיד ראשי בתהליך העיצובי , משום שההשפעה שלו על האווירה העיצובית היא מכרעת, והוא זה שיקבע בסופו של דבר מה יהיה העיצוב של המרחב . ריצוף חדש לבית יכול להעניק לחלל הבית צבעים חדשים, ולהחיות מחדש בית שיש לו מראה חוור ומשעמם.

בשנים האחרונות אנו שומעים על מגוון רחב של ריצופים בסגנונות עיצוב שונים, יש ריצוף מודרני, ויש ריצוף כפרי, ויש ריצוף בסגנון רומנטי, ויש ריצוף רטרו, ועוד. ריצוף מודרני הוא ריצוף באמצעות חומרים שונים המעניקים לבית סגנון מודרני, החל מריצוף בעזרת אריחי שיש גדולים, אריחי גרניט פורצלן, או רצפת בטון מוחלק.

אז אילו סוגי ריצופים משתייכים לריצוף המודרני:

ריצוף שיש – ריצוף אריחי שיש גדולים , היתרונות של ריצוף כזה, הוא הברק שיש לאריחי שיש, והעובדה שאלו אריחים בעלי מראה מרשים ואטרקטיבי, והחיסרון של אריחי שיש הוא העובדה שאלו אריחים שבמשך הזמן הם סופגים כתמים ולכלוכים שונים שלא ניתן להסירם.
ריצוף קרמיקה – ריצוף קרמיקה הוא ריצוף שהאדם משתמש בו כבר שנים רבות, ובישראל היא הריצוף השכיח ביותר מזה שנים רבות, היתרונות של הקרמיקה היא העמידות בפני ספיגת מים, ובפני שריטות.
ריצוף גרניט פורצלן – ריצוף גרניט פורצלן מעניק לבית מראה מבריק ואטרקטיבי, אלו אריחים עמידים לאורך זמן , אך יחד עם זאת אלו אריחים שרגישים לכתמים.
ריצוף בטון מוחלק – מעניק לכל חלל אווירה מודרנית ויוקרתית אך יחד עם זאת יש תחושה של קרירות , בנוסף לכך, החיסרון הגדול של משטח בטון מוחלק הוא שכל המשטח הוא אחיד ואם יש סדק במקום אחד אי אפשר לתקן רק במקום הספציפי אלא יש צורך להרים את כל המשטח.
ריצוף אריחי פרקט- ישנם היום סוגים שונים של אריחי פרקט בעלי איכויות שונות החל מפרקט למינציה וכלה בפרקט דו שכבתי, הפרקט מעניק לבית אווירה כפרית, חמימה ומזמינה, אך יחד עם זאת הוא דורש תחזוקה מיוחדת, ורגיש לשריטות ופגמים.
ריצוף אריחי בזלת – הבזלת היא חומר עמיד בפני מים, ויש לה מראה טבעי ומחוספס.
אצלנו בא.א. קרמיקה תוכלו למצוא את כל סוגי המרצפות והחיפויים , שמגיעים מהחברות הטובות ביותר באיטליה, אצלנו כל לקוח יוכל להנות מחבילת המוצרים המותאמת לצרכים שלו, לטעם העיצובי שלו, ולתקציב שלו.

אז בואו עוד היום כדי להתרשם המבחר העצום של המרצפות והחיפויים שיש אצלנו והכל תחת קורת גג אחת!

 

כלי נגישות