ריצוף


ריצוף


 

אילו ריצופים מתאימים לבית שלכם?

כפי שאתם בוודאי יודעים, הבסיס לכל בית מוצלח מתחיל בריצוף שלו. הריצוף לא צריך להיות רק מושך או יפה. זהו המשטח שעליו אתם דורכים מידי יום ביומו. הריצוף חייב להיות איכותי במיוחד, עמיד בפני סדקים ושברים, להיות נוח לניקיון ובאופן כללי לא לצבור כתמים ולכלוך, ולאפשר לכם ליהנות משהות נעימה בתוך הבית. לעתים אתם מעוניינים לשפץ את הבית שלכם – ושוקלים להתקין ריצופים חדשים בחדרים השונים. אז איך אפשר לבחור ריצופים איכותיים, ומהן האופציות הפופולריות שקיימות כיום ?

הכירו את הטרנדים

אין ספק שכאשר מדובר על טרנד של ריצופים בישראל, אי אפשר להתעלם משיטת הריצוף של גרניט פורצלן. מדובר על שיטה שהפכה להיות פופולרית במיוחד, וכבר יותר מ 20 שנה יותר ויותר ישראלים בוחרים לרצף את ביתם בשיטה זו.

הגרניט פורצלן הוא בעצם אריח של קרמיקה. הקרמיקה ידועה כחומר בעל תכונות מעולות לריצוף – היא עמידה במיוחד, לא רגישה לשינויים קיצוניים במזג האוויר, איננה נשחקת, עמידה בפני חומצה, וניתנת לעיצוב בקלות במגוון של צורות וטקסטורות. הריצוף של גרניט פורצלן, הוא בעצם תת סוג של אריחי הקרמיקה, שמהווים בסיס עוד יותר חזק ואיתן עבור הבית שלכם. הריצוף הנ”ל כולל חיפוי מיוחד , וכך בעצם מדובר על ריצוף שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות מבלי שיש צורך להחליף או לשפץ אותו. לכן, הישראלים נוטים לרכוש ריצופים של גרניט פורצלן משום שברוב המקרים כשהם קונים דירה – זה כבר לטווח הארוך, וכך גם אין צורך בשיפוץ נוסף לאחר מספר שנים.

קיימות כמובן שיטות נוספות לרצוף הבית שלכם. ניתן למשל לרצף אותו עם שיש או עם אבן טבעית אחרת . היתרון המרכזי ביותר בשיטות הריצוף הללו, הוא שמדובר על חומרים יוקרתיים במיוחד, אשר יוצרים מראה מדהים. כמו הקרמיקה, גם השיש נחשב לחומר חזק מאד ועמיד במיוחד. עם זאת ההבדל המרכזי הוא שאבן השיש היא לרוב יקרה יותר, וזה בהחלט שיקול שצריך לקחת בחשבון.

כיום, יש גם נטייה לעתים לוותר על ריצף הבית ובמקום זאת להתקין פרקט. חשוב לזכור שהפרקט איננו מתאים לכל חדרי הבית (בסביבת המטבח וחדר הרחצה הוא יכול להיות בעייתי), ומדובר עם על חומר שנוטה הרבה יותר מהר לשחיקה – ולכן ריצופים מאבן יכולים להיות יעילים יותר לטווח הארוך.

מספקים לכם מענה מקצועי מלא

חברת א.א קרמיקה, כחברה מקצועית בעלת ניסיון של יותר מ 20 שנה בתחום של עיצוב הבית, תוכל לספק עבורכם ריצופים איכותיים במיוחד. החברה החלה את דרכה בשנת 1991, כחברה שנתנה פתרונות בעיצוב הבית ללקוחות קטנים ולקבלנים. עם השנים, התרחבה מאד החברה, וכיום היא נותנת מגוון רחב מאד של פתרונות, לא רק בריהוט – אלא גם בריצוף של הבית. החברה מספקת סוגי ריצוף שונים לכל חדרי הבית, ותשמח לייעץ לכם בנוגע לריצוף המתאים לבית שלכם.

כלי נגישות