כיורים


כיורים


המדריך המלא לבחירת כיורים
אין ספק שאחד מהכלים החשובים ביותר שיש בדירה שלכם, זהו הכיור. לעתים, אנו נוטים לחשוב על הכיורים כדבר מובן מאליו – בסך הכל המקום שמנקז לתוכו את המים שאיתם אנו שוטפים את הידיים או את הכלים השונים. בפועל, במידה ואתם עוברים לדירה חדשה או עורכים שיפוצים נרחבים בבית, אתם תשימו לב תוך זמן קצר, עד כמה הכיור הוא מרכיב החשוב והקריטי בתוך בבית שלכם. כיורים תקינים ואיכותיים יאפשרו לכם ליהנות משמירה גבוהה של ההיגיינה שלכם ושל האורחים שלכם. יתרה מזאת – כיורים איכותיים גם יהיו קלים בעצמם לניקוי, ולא תצטרכו להשקיע שעות ארוכות בקרצוף שלהם . אז איך בוחרים את הכיור האיכותי והטוב ביותר?
כמה דברים שלוקחים בחשבון
ראשית, בבואכם לבחור כיורים, חשוב מאוד להבחין בין אלו שמיועדים לאמבטיה, לבין אלו שמיועדים למטבח. הכיור באמבטיה מיועד לרוב לניקוי מהיר של הידיים. לניקוי הפנים ולשמירה על ההיגיינה של העור באופן כללי. לעומת זאת, כיור המטבח נועד לשטיפת הלכלוך שהצטבר על כלי המטח השונים. אלו שתי המטרות שאומנם דומות – ניקיון, אך האובייקטים שיש לנקות הם שונים, ולכן הם עצמם שונים מאוד.
בבואכם לבחור כיור איכותי, שימו לב היטב לגודל שלו. הכיור עצמו צריך להיות עמוק מספיק, בפרט אם הוא מיועד לכלים במטבח. יש כיום אפשרות למצוא כיורים עמוקים במיוחד, במידה ויש לכך צורך בניקוי של כלים גדולים במיוחד. עם את, לרוב הכיורים הסטנדרטיים יתאימו לכם, והם נעים סביב 25 אינץ' בממוצע.
באשר לחומר ממנו עשוי הכיור, חשו ב לציין שרוב עשויים מנירוסטה. הנירוסטה הוא חומר חזק מאוד, לא שביר, שיכול להחזיק מעמד במשך שנים ארוכות. הנירוסטה נחשבת גם כחומר כגלם שקל מאוד לנקות ולהסיר ממנו לכלוך ושומנים שונים אשר מצטברים עליו – זהו כמובן קריטריון מכריע.
יש עוד משהו חשוב לקח בחשבון, זו שיטת ההתקנה של הכיור. לעתים, מדובר כעל כיור עצמאי לחלוטין – הדבר נפוץ בעיקר בסיבת האמבטיה. לעומת זאת במטבח יש שפע של שיטות התקנה – כולל התקנה מתחת, מעל ובדיוק ביחד עם שפת השיש, ואתם מוזמנים לסקור את הדוגמאות השונות ולחשוב מהמתאים לכם.
בואו להיעזר בחברה המקצועית
במידה ואתם מעוניינים לבחור את הכיור הטוב ביותר – מדוע שלא תצרו קשר עם חברת א.א קרמיקה? החברה עוסקת בשיווק והתקנה של כיורים איכותיים במיוחד, מחומרי הגלם הטובים ביותר שיש. החברה תוכל לספק לכם מגוון רחב מאוד של מוצרים מסוגים שונים, בהתאם לצרכים שלכם, הן לחדרי אמבטיה והן למטבח שלכם. הצוות המקצועי של א.א קרמיקה ישמח לבוא לקראתכם הכל שאלה שעולה, ובכל צורך מיוחד שעולה. לחברה ניסיון של למעלה מ-20 שנה בהתאמת הציוד לבית, ובפרט בבחירת הכיור הטב ביותר.

 

כלי נגישות