חיפויים


חיפויים


 

חיפויים יש להם שפע של סגנונות ומראות, הם תמיד יוסיפו לאסתטיקה ולאווירה העיצובית של הבית. חיפויים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים,ובעיצובים שונים. הכל בהתאם לייעוד של החיפוי, יש חיפוי שנועד להגן על קיר חיצוני מפני גשם ורטיבות,יש חיפוי שנועד להוסיף למראה העיצובי של חדר המדרגות החוור, ויש חיפוי שנועד לקשט קיר פנימי במטבח או בסלון.

כל מי שמעוניין לבחור חיפוי בשלב זה או אחר , לפני הכניסה לדירה החדשה, או במהלך שיפוץ של דירה קיימת, יכול למצוא מגוון עצום של חיפויים העשויים משלל חומרים, ובמגוון סגנונות, יש חיפוי בסגנון כפרי, ויש חיפוי בסגנון מודרני, וכך הלאה והלאה.

מהם העקרונות לבחירת חיפויים

חשוב להקפיד על עמידות החיפוי ולא לרכוש רק חיפוי מרשים ויפה שעשוי מחומרים שאינם עמידים לתנאי מזז האוויר, ולסביבה. ככל שהעמידות של החיפוי גבוהה יותר כך הוא ישאר בביתנו זמן רב יותר ללא בלאי ושחיקה.

יש להתאים בין הסגנון העיצובי של החיפוי לבין הסגנון העיצובי של כלל סביבת המגורים, בית שיש לו סגנון עיצובי כפרי, רצוי שיותקן בו חיפוי קיר בסגנון כפרי, ולא חיפוי קיר בסגנון מינימליסטי .
חשוב לרכוש חיפוי שיתאים לצרכים שלכם, ולא רק לטעם העיצובי שלכם. מי שמעוניין בחיפוי חיצוני שיהיה עמיד בפני רטיבות, אל לא להתפתות בפני חיפוי מעוצב ומרשים שעשוי מאבנים שאינן עמידות בפני רטיבות.
לאלו מכם שמתחשק להוסיף מימד עיצובי נוסף לביתם, או שזקוקים להגן על קירות חיצוניים של ביתם ומעוניינים לעשות זאת באמצעות חיפויים דקורטיביים ומעוצבים אנו מציעים לפנות אלינו, אל א.א. קרמיקה. באולמות התצוגה שלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של חיפויים מאבנים שונות, החל מחיפויי קרמיקה, וכלה בחיפויי פסיפס או חיפויי בריקים. החיפויים הללו מגיעים אלינו מהמפעלים הטובים ביותר באיטליה, ואנו מאפשרים לכם, להנות ממוצרי הריצוף והחיפוי האיכותיים ביותר, והיפים ביותר שיוכלו לשרת אתכם זמן רב.

 

כלי נגישות